Az OPUS TITÁSZ Zrt. az elhasználódott betonkaros kandeláberek cseréjét végzi több kisújszállási közterületen, többek között a Széchenyi utcán, a Szabadság téren, a Deák Ferenc utcán, a Piac és az Arany János utcán.

A Szolgáltató tájékoztatása szerint 2023. január 23-án, hétfőn 8 órától 15 óráig terjedő időszakban az Arany János utca (Széchenyi és Dózsa György utca között) keleti oldalában tervezi a villanyoszlopok cseréjét.

Kérjük, január 23-án, hétfőn 7 órától ne használják az iskolák felől lévő parkolót, azt teljes hosszában hagyják szabadon a munkák zavartalan végzése érdekében.

Megértésüket és szíves együttműködésüket ezúton köszönjük!