Ezúton tájékoztatjuk a tisztelt lakosságot, hogy a Kisújszállás, az élhető település című pályázat keretében a Rákóczi utcán a keleti oldali járda bontási munkálatai 2024. március 25-én elkezdődnek.

A munkálatok elvégzésének ideje alatt a Rákóczi utca érintett szakaszán forgalomkorlátozásra kell számítani. Kérjük, hogy parkolásra a Csatorna utcán és az Illéssy utcán található parkolókat vegyék igénybe. A kivitelezés ideje alatt a gyalogos közlekedésre kérjük, a nyugati oldali járdaszakaszt szíveskedjenek használni. Az orvosi rendelő épülete és a Hotel Kumánia az Illéssy utca felől, a gyógyászati kezelések és a fürdő pedig a két, Rákóczi utca felőli nagykapun keresztül közelíthetők meg.

A munkavégzés idejére tisztelettel kérjük a lakosság szíves türelmét és együttműködését.