2022-04-25 08:55
Idén is virágos lesz Kisújszállás
Idén is meghirdetjük a Virágos Kisújszállásért elnevezésű kertszépítő versenyt. A versenynek köszönhetően már eddig is sok olyan kertbe nyerhettünk bepillantást, amely szívet-lelket gyönyörködtet. Örömmel láttuk, hogy sokak milyen szívesen szépítik közvetlen és tágabb környezetüket, valóságos kis oázisokat létrehozva, melyek minden bizonnyal segítik az aktív és passzív kikapcsolódásukat. Önkormányzatunk úgy gondolta, hogy azoknak, akik ilyen szeretettel ekkora értéket hoznak létre, mindenképpen el kell ismerni munkáját. Ezért idén Kisújszállás Város Önkormányzata újra versenyt ír ki a „Virágos Kisújszállásért” cím elnyerésére. A címre kisújszállási lakosok, illetve kisújszállási székhelyű cégek, vendéglátóhelyek, intézmények, lakóközösségek pályázhatnak a jelentkezési lap kitöltésével. A pályázókat a Polgármesteri Hivatal dolgozói látogatják meg, s fotózzák le kertjüket, udvarukat, erkélyüket. (A jelentkezési lapon fel kell tüntetni, mely időszakban a legszebb a kert, a verseny időtartama alatt mikor történjen a fotózás.) Kérjük, a telefonszámot mindenképpen tüntessék fel a jelentkezési lapon, hogy egyeztetni tudjuk a látogatás időpontját. A kertekről, udvarokról készült képeket háromtagú zsűri bírálja el, és a legjobbakat díjazza. A versenyfelhívás és a jelentkezési lap átvehető a Városháza portáján vagy letölthető a www.kisujszallas.hu honlapról. A jelentkezési határidő 2022. június15. ...