Mint arról korábban már tájékoztatást adtunk, folynak városunkban a kátyúzási munkálatok. A kivitelezéssel érintett útszakaszokon a kivitelezők rendszeresen kihelyezik a szükséges KRESZ táblákat (úton folyó munkák, útszűkület, stb.), azonban sajnálattal tapasztaljuk, hogy igen nagy számban eltulajdonítják azokat, rendkívül balesetveszélyes helyzetet teremtve ezáltal. Felhívjuk a figyelmet, hogy a munkálatok miatt kihelyezett táblák eltulajdonítása közúti veszélyeztetésnek minősül, amely közlekedési bűncselekmény, szabadságvesztéssel is büntethető. Ha bárkinek információja van a táblák eltűnésével kapcsolatban, jelezze azt a rendőrségen..
Vigyázzunk egymás testi épségére!