A Kisújszálláson működő civil és sportszervezetek, intézmények, egyesületek a rendezvényeikkel, kiadványaikkal, a fiatalok táboroztatásával, közösségi programok szervezésével mind-mind olyan értéket és hagyományt teremtenek, amelyek fontos részei a város kulturális életének. Kisújszállás Város Önkormányzata fontos feladatának tekinti a helyi civil és sportszervezetek, intézmények, egyesületek támogatását, ennek érdekében az alábbi pályázatokat írja ki:

A városi bejegyzett civil szervezetek rendezvényeinek támogatása
Benyújtási határidő: március 8.

A helyi, székházzal rendelkező szervezetek üzemeltetési költségeinek támogatása

Helyi kiadványok támogatása

Nyári táborok támogatása
Benyújtási határidő: április 5.

Szabadidősport-programok támogatása
Benyújtási határidő: február 12.

Utánpótlás-nevelés támogatása
Benyújtási határidő: február 12.

A pályázati felhívások és adatlapok elérhetők és letölthetők a Polgármesteri hivatal/Pályázatok/Pályázati lehetőségek menüpontban.