Soron következő ülését tartotta meg a képviselő-testület 2023. május 25-én. Az ülésen tárgyaltak többek között Kisújszállás város településrendezési eszközeinek 2023. évi módosításáról. Elfogadták a 2022. évi zárszámadást, a 2022. évi összefoglaló éves ellenőrzési jelentést, valamint a Kisújszállási Városgazdálkodási Nonprofit Kft. és a Kumánia Gyógyfürdő Kft. 2022. évi egyszerűsített éves beszámolóját. Ezek mellett módosították a közterületi térfigyelő kamerarendszerről szóló rendeletet és az önkormányzat 2023. évi közbeszerzési tervét is. Az ülésről készült felvételt a TV Kisúj adásában tekinthetik meg.