A napokban megkezdődtek az önkormányzati tulajdonú közutak karbantartási és javítási munkálatai. Az idei évben aszfalt burkolatú utak kátyúzása, nagyfelületi aszfaltozás, mart aszfalt makadám kőszórásos útalap kátyúzása, betonfolyóka, gyephézagos tégla és díszburkolatos járda újrarakása, továbbá a kerékpáros nyomvonalak útburkolati jeleinek újrafestési munkálatai valósulnak meg november 15-ig.
A munkálatok az önkormányzat költségvetéséből kerülnek finanszírozásra, 40 millió forint értékben.
A tervezett munkák miatt az érintett közútszakaszokon forgalomkorlátozások és ideiglenes forgalomszabályozások kerülnek bevezetésére, ezért kérjük a Tisztelt Lakosságot, hogy a munkaterületek környezetében fokozott óvatossággal és körültekintéssel közlekedjenek.