A kisújszállási nőgyógyászati szakrendelést 2024. július 1-től Kisújszállás Város Önkormányzata működteti a Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Kormányhivatal Karcagi Járási Hivatala által kiállított működési engedély alapján. A szakorvosi feladatokat a fenti időponttól:

Dr. Deli Balogh Ildikó
szülész-nőgyógyász szakorvos
látja el.

A helyi rendelő, valamint a rendelési idő végleges kialakításáig tartó átmeneti időszakban a NEAK (Nemzeti Egészségbiztosítási Alapkezelő) által finanszírozott nőgyógyászati ellátást a kisújszállási és kenderesi pácienseknek az alábbi telefonszámon kért előjegyzés (időpontfoglalás) alapján Dr. Deli Balogh Ildikó karcagi, illetve túrkevei rendelőjében biztosítja.

Tel.: 06-30/462-2420

Türelmüket és megértésüket köszönjük!