A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet kitelepült tüdőszűrése Kisújszálláson 2023. szeptember 21-től, várhatóan október 17-ig tart a Művelődési Házban (Deák F. u. 6.).

Tájékoztatásuk szerint:
hétfőn és szerdán 11.30–16.30 óráig,
kedden, csütörtökön és pénteken 8.30–13.30 óráig lesz szűrés.

Kérik, hogy a szűrésre mindenki vigye magával TAJ-kártyáját, lakcímkártyáját és személyazonosításra alkalmas okmányát (személyi igazolvány, jogosítvány, útlevél).

A szűrési időpontok változtatási jogát a Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet fenntartja. Az esetleges gépi üzemhiba miatti időpontváltozásokról, illetve a szűréssel kapcsolatos részletekről a lakosságot a www.kisujszallas.hu honlapon, Kisújszállás facebook oldalán, a Piaci hírmondón és a városi hirdetőtáblákon keresztül fogjuk tájékoztatni, amennyiben kapunk róla értesítést.