Egy új szakkal bővül a következő tanévtől a Debreceni Egyetem Egészségtudományi Kara az egyetem Szolnok Campusán. Az eddig megszokott egészségügyi képzések mellett a 2023/24-es tanévben meghirdeti a szociális munka szakot.

A Szolnok Campuson induló új képzésre a felvételi eljárás időszakában, azaz 2023. február 15-ig lehet beadni a jelentkezést levelező szakra, állami ösztöndíjas és önköltséges képzésre is.

A Debreceni Egyetem Szolnok Campusa annak ajánlja a képzést, aki szeretne a szociális szakmában elhelyezkedni, s ehhez a szükséges magas szintű tudást megszerezni.