A BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság Gazdasági Ellátó Központ (BM OKF GEK) Kéményseprőipari Tevékenységet Ellátó Igazgatóhelyettesi Szervezet kéményseprő szakmunkásokat és betanított munkásokat keres.

A kéményseprő ma már nem csak a tűzmegelőzés kérdéseiben illetékes, feladata van a légszennyezés ellenőrzésében és az energiatakarékosság területén is. A kéményseprő szakemberek minden évben több ezer, valamilyen veszélyt jelentő hibát tárnak fel a tüzelőberendezések és füstelvezető rendszerek átvizsgálásakor. Munkájával segíti a meglévő fűtési rendszer hatékony és gazdaságos működtetését, a tűzmegelőzést, a károsanyag-kibocsátás csökkentése révén pedig a környezet megóvásához is hozzájárul.

RÉSZLETEK Biztos jövőt szeretnél? Válaszd a kéményseprő hivatást!

ÁLLÁSHIRDETÉS kéményseprő szakmunkás és betanított munkás

További információk: https://gek.katasztrofavedelem.hu/32352/allashirdetes

Kapcsolat: e-mail: kemenysepro.titkarsag@katved.gov.hu