Kalap Jakab - SZIA TAVASZ! gyerekkoncert
KALAP JAKAB - NYUSZI BULI
az élő koncert és a bábszínház csodálatos találkozása

Kalap Jakab saját dalaiból álló bábkoncertje a folk-világzene sokszínűségét ötvözi a magyar hagyományokkal,kialakítva ezzel sajátos egyedi stílusát, mely nagy sikert arat a gyermekek és szüleik körében. Magával ragadó előadásmódját átszővi az állandóan jelen lévő zenei és színpadi humor, mely egyúttal könnyen emészthetővé teszi a népzenei elemekre épülő produkciót.
Az előadás hossza: 45 perc
Belépőt felnőtteknek és gyerekeknek egyaránt szükséges venni!
1 éves kor alatt ingyenes.